Rozstrzygnięcie konkursu z Wydawnictwem JednośćWitam serdecznie i od razu przechodzę do podania wyników konkursu, które opóźniły się przez moje niezdecydowanie, potem zaś z powodów zawodowych. 
Po pierwsze bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Po raz pierwszy zdarzyła mi się taka frekwencja i dlatego nie mogłam się zdecydować kogo nagrodzić. Większość odpowiedzi przypadła mi do gustu - widać było wasze zaangażowanie. W każdej "kategorii książkowej" mogłam nagrodzić tylko jedną osobę, co łącznie dało trzech zwycięzców:

Jeszcze trochę statystyk...
W konkursie wzięły udział 22 osoby, a książką, na którą skusiło się najwięcej osób została "Kuchnia Włoska".
Przy wyborze zwycięzców kierowałam się przede wszystkim swoimi uczuciami:) Po prostu padło na osoby, których odpowiedzi zdały mi się najbliższe. Potrawa, którą najchętniej sama bym zjadła, zioła, które i ja stosuję i lubię oraz w przypadku Cecylki liczyła się pomysłowość i humor. 

Nie przedłużając zatem, podaję zwycięzców:

Szkołę Gotowania .Kuchnię Włoską otrzymuje: Anonim - Magda D - makaron ze szpinakiem zawsze u mnie wygra, a jeszcze podany w tak prosty, ale pyszny sposób (wypróbowałam) nie ma sobie równych.

Zioła w domu - Amelia Skowronek - podałaś kilka bardzo fajnych sposobów wykorzystania ziół i spodobało mi się, że tak rodzinnie używacie ich w domu.

Dobre maniery Cecylki Knedelek -wędrują do Anonima - Dronki - za rozbrajającą szczerość i za ostatnie słowa: "Najważniejsze, nie to jak nas widzą, czy tam piszą- grunt, że jesteśmy razem szczęśliwe"

Serdecznie gratuluję i proszę o maile z danymi do przesyłki na adres: orzechjulia@gmail.com

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział i udzielili tak wspaniałych odpowiedzi.
Pozdrawiam ciepło:)

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jedność za ufundowanie nagród książkowych

3 komentarze:

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swój ślad