Życzenia i rozwiązanie konkursu "Gdyby jajko mogło mówić"Witam Was ciepło w Nowym Roku:) Nie robiłam tego wcześniej, dlatego teraz składam Wam życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i aby ten rok przyniósł maksimum satysfakcji w każdej dziedzinie życia.
Wyniki konkursu podaję z opóźnieniem, za co serdecznie przepraszam. Wróciliśmy dopiero do domu po pobycie na Podkarpaciu i powoli się ogarniam.

Niestety niewiele osób wzięło udział w konkursie, tym mocniej dziękuję trzem wspaniałym kobietom, że znalazły chwilę, by odpowiedzieć na pytanie dotyczące sylwestra.

Nie przedłużając oznajmiam, że najbardziej podobała mi się wzruszająca odpowiedź Aleksandry i to do niej powędruje książka "Gdyby jajko mogło mówić". Druga nagroda w postaci płyty z "B@jkami" Marcina Pałasza wędruje do Agnes, której odpowiedź wywołała u mnie nostalgiczny uśmiech, bo trzy lata temu sama przeżyłam podobnego sylwestra cała w strachu, że Tymka obudzą fajerwerki.

Dziewczyny proszę o kontakt z danymi do wysyłki na adres:
orzechjulia@gmail.com

Ja wkraczam już pełną parą w Nowy Rok. Również na blogu planuję kilka odświeżających zmian. Zaczęłam od zmiany nagłówka (te dwa krasnale to ja i Tymek), a o tym co dalej na razie cicho szaaaa.

Już niedługo pojawi się kilka nowych recenzji. Na początek niezawodna Alice Munro w tomie opowiadań "Przyjaciółka z młodości" oraz zaskakująca "Ruth" Elizabeth Gaskell. Będzie też kilka bardzo ciekawych propozycji dla dzieci, które dotarły do Tymka w święta. Zapraszam serdecznie:)

4 komentarze:

  1. Gratulacje, dziewczyny! A nagłówek jest fantastyczny! I czekam na zapowiedziane zmiany z niecierpliwością, strasznie jestem ich ciekawa:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie! Tego Sylwestra też spędziłam w pracy, było trochę mniej nostalgicznie, bo czasu nie było, pacjentów dużo, a ja chora, więc proza życia mnie dopadła :D Ale super zmiany na blogu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przyłączam się do gratulacji!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swój ślad