TECHNICZNY SZAŁ

Od dwóch dni przebywam u rodziców i mam straszne problemy z blogiem. Wszystko się pomieszało, ale mam nadzieję, że jak jutro wrócimy do domu to dam radę nad tym zapanować. Będąc u rodziców zawsze odwiedzam moją ukochaną bibliotekę i zaprzyjaźnioną panią bibliotekarkę. Oczywiście kończy się to stosem nowych książek do przeczytania. I tym razem przytaszczyłam osiem pachnących czytadełek, których fotkę wrzucę wieczorkiem jak mój syn padnie po szaleństwach z dziadkami. Tylko kiedy ja to wszystko przeczytam. EEEEE i tak sama dobrze wiem, że na czytanie zawsze znajdę chwilę, choćby nie wiem co. Ach! zapomniałabym o najważniejszym. Wczoraj zapisałam Tymolka do biblioteki. Nie powiem, duma mnie rozpiera:):) Mamy już wypożyczonych pięć książeczek, o których też wspomnę jak wrócimy do domku.

6 komentarze:

 1. Hmm a ja w mojej biblotece mogę góra 3książki wypożyczyć:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo, ale dzięki temu, że od dziecka chodzę do biblioteki w moim rodzinnym miasteczku i ciągle pracuje tam cudowna pani Ania, mogę wypożyczać "troszkę" więcej. Niestety bywam tam najczęściej raz w miesiącu, a w mieście gdzie mieszkam teraz, w bibliotece są same lektury i kilka harlequinów:)

   Usuń
 2. ja niestety na biblioteke czasu mam zbyt malo :(....w godzinach dla mnie niedostępnych jest otwarta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za to masz już prawie skończony piękny domek:)
   Kuchnia jest świetna. Wierzę, że przy budowie, dziecku i pracy zawodowej prawie zawsze brakuje doby. Ja kilka miesięcy temu zmieniałam tylko mieszkanie a i tak nie wiedziałam w co ręce włożyć.

   Usuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swój ślad